#htmlcaption1

кристал накит камен триаголник pendant ѓерданДолжина : 55cm(за)pendant Должина : 5cm( за )Тежина : 13g(за)

Материјал : Цинк Легура Боја : Како На Сликата Покаже Предмет Тип : Pendant Ѓердан Стил : Креативни, Симпатична Количина : 1 Сет 100% Сосема Нов И Висок Квалитет...

Моден Жените Обетки 100% Сосема Нов И Висок квалитет на Неговите посебен дизајн ќе направи да изгледате оригинално...

Long Way Макси Boho Multilayer Ѓердан Зелена Кристал Pendant Накит Collares Лигавче Етничка Синџир Ѓердани SNE160085103 100% Сосема Нов Стил : Мода Накит / Ѓердани & Приврзоци Материјал : Екопријател Цинк Легура, Ѓердан Големина : 40*53*60см Предмети : Линк Синџири Ѓердани Носи Повод : Свадба / Матурска / Годишнината / Партија Подарок за : Девојка / Жена / Мајка ти Одговара за : Изјава Ѓердан За Жените Оваа накит спогодба со еу за животната средина барања за новодојдени Дизајн Ѓердан Накит

Нов Луксузен Висок квалитет на Гроздобер Фабрика ДиректниГроздобер Вистинска Кожа Мажите Ѓердан Машки Сидро Pendant Накит Синџир За Мажи Јака Долго Кожа Кабелот Ѓердан Бесплатен ПревозотДолжина : 80смТежина : 30gМатеријал : Алуминиумски+Јаже, ВеригаДраг пријател, ако имате љубов објект, може да го додадете Желба Листа, можете да кликнете на овој знак, за што следниот шопинг.Ако сакате да се купи микс цел можете да го користите продавница количка...

10 парче / многу Злато Позлатен Сребрен Синџир Ѓердан Лист Приврзоци Ѓердан Жените Двојно Остава Изјава Шарм НакитОбјектот Информации Материјал : Цинк Легура Големина : Боја : Злато Сребро Количина : 1 парче

Спортот Хокеј Куче Ознака За Мажи Накит Pendent & Ѓердан жолто Злато Позлатен Нерѓосувачки Две Слој Ѓердан Приврзоци Мажите Накит P2128 Pendent & Ѓердан Спортот Хокеј Куче Ознака За Мажи Накит Две Слој Ѓердан ПриврзоциМатеријал : 316 L не ' рѓосувачки челик Големина : шоу на слики, ве молиме да забележите дека Состојба : 100% сосема нов, одлична занает Пакет Содржина : 1 pendent,1 ѓердан,хартија картичка, OPP вреќа, свила торбичка(дар)Бесплатен превозот за сите нарачки...

Нов Луксузен Висок квалитет на Гроздобер Фабрика ДиректниГроздобер Вистинска Кожа Мажите Ѓердан Машки Новиот Божиќ Подарок Вистинска Кожа Мажите Накит Додатоци Едрилици Pendant Гроздобер Мода Ѓердани За Жените Бесплатен ПревозотДолжина : 80смТежина : 30gМатеријал : Алуминиумски+Јаже, ВеригаДраг пријател, ако имате љубов објект, може да го додадете Желба Листа, можете да кликнете на овој знак, за што следниот шопинг.Ако сакате да се купи микс цел можете да го користите продавница количка...

Моден Срцето Природен Камен Pendant Ѓердани Сет со Јаже Синџир Убаво 2016 Година Нови Симпатична Ѓердан Ѓердани&Обетки во Собата за Жени

ORSA НАКИТ Мода 925 Sterling Silver Pendant Ѓердани со Сјајна Зелена Мачка Очи Камен за Жените Вистински Сребро Подарок SN01Материјал : 925 Sterling SilverГлавниот камен : Зелена Мачка очиОблечен Повод : Запознавање / Дневно / Свадбена / Aniversary / ПредложиПодарок за : Пријател / Мајката / СопругатаПогодни за : Yound и Зрелост Женскиона што е 925 сребрен највисок квалитет На среброто за накит се нарекува Фунта Сребро или Сребро 925...

SUTEYI Креативните На Пчелите Шема Ѓердан Стакло Cabochon Pendant Мода Накит Црн Синџир Изјава Ѓердан Подарок за ЖенитеПревозотВнимание, Ве Молам! Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното...

Нов Луксузен Висок квалитет на Гроздобер Фабрика ДиректниГроздобер мажите вистинска кожа јаже ѓердан Маска машки кожа кабелот ѓердан машки pendant ѓердан машки Накит додатоци Бесплатен ПревозотДолжина : 80смТежина : 30gМатеријал : Алуминиумски+Јаже, ВеригаДраг пријател, ако имате љубов објект, може да го додадете Желба Листа, можете да кликнете на овој знак, за што следниот шопинг.Ако сакате да се купи микс цел можете да го користите продавница количка...

Големина : Слика Боја : Сребро Материјал : s925 Sterling Silver Пакет : 1pcs / opp Бесплатен Превозот

Симулирани Бисер Ѓердани Жените Повеќе слоеви Долго Линк Синџир Злато Монистра Изјава Шарм Ѓердан Гроздобер Накит ДодатоциОбјектот Информации Материјал : Цинк Легура Големина : Боја : Злато Количина : 1 парче

wyприклучокstartЖешка Стока$1.98$2.69$2.09$2.09$2.09$2.09wyприклучоккрајSUTEYI Алабама Државата Ѓердан Персоналните Име Ѓердан Отсечени Мапата Шарм Нерѓосувачки Челик Америка Накит Божиќ ПодарокПревозотВнимание, Ве Молам! Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното...

Гроздобер Тиркизна Multilayer Ѓердани Приврзоци За Жените Симулирани Бисер Pendant Ѓердан од Злато Позлатен Синџир Накит SNE160088 100% Сосема Нов Стил : Мода Накит / Ѓердани & Приврзоци Материјал : Екопријател Цинк Легура,Златен Ѓердан Големина : 42*52 CM Предмети : Линк Синџири Ѓердани Носи Повод : Свадба / Матурска / Годишнината / Партија Подарок за : Девојка / Жена / Мајка Функција : Multilayer Тиркизна Pendant Ѓердан За Жените Оваа накит договор со животната средина барања за новодојдени Дизајн Ѓердан Накит

Бејзбол Акт Куче Ознака За Мажи Pendent & Ѓердан жолто Злато Позлатен Нерѓосувачки Две Слој Ѓердан Приврзоци Спортски Мажите Накит P2123 Pendent & Ѓердан Бејзбол Акт Куче Ознака За Мажи Pendent & Ѓердан Две Слој Ѓердан Приврзоци Спортски Мажите НакитМатеријал : 316 L не ' рѓосувачки челик Големина : шоу на слики, ве молиме да забележите дека Состојба : 100% сосема нов, одлична занает Пакет Содржина : 1 pendant,1 синџир ,хартија картичка, OPP вреќа, свила торбичка(дар)Бесплатен превозот за сите нарачки...

Емитираат чиста класа и софистицираност со носење на овој едноставен крст ѓердан Направена од нерѓосувачки челик и готови со црнопозлата, ова pendant има високо полиран сјај...

Нов Луксузен Висок квалитет на Гроздобер Фабрика ДиректниФабрика Директни Вистинска Кожа Мажите Ѓердани Приврзоци Со Hobbyhorse Панк Гроздобер Прилагодливи Браун Јаже, Верига Машки Накит Mens Накит Бесплатен ПревозотДолжина : 80смТежина : 30gМатеријал : Алуминиумски+Јаже, ВеригаДраг пријател, ако имате љубов објект, може да го додадете Желба Листа, можете да кликнете на овој знак, за што следниот шопинг.Ако сакате да се купи микс цел можете да го користите продавница количка...

Злато Сребро Лист Ѓердан Жените Шупливи Двојно Остава Pendant Ѓердан Линк Синџир Изјава Шарм Гроздобер Мода НакитОбјектот Информации Материјал : Цинк Легура Големина : Боја : Злато Сребро Количина : 1 парче

Ние Брод објекти на светот (1).вкупно помалку од 7ние ќе ја испрати преку Мал Пакет Плус ,без следење...

Материјал : Цинк Легура Боја : Како На Сликата Покаже Предмет Тип : Pendant Ѓердан Стил : Креативни, Симпатична Количина : 1 Buc 100% Сосема Нов И Висок Квалитет...

Ве молиме да не контактирате доколку ви треба големо количество или се прилагодите.Ви благодариме!WTN1079 WKT Нов Дизајн Природни Druzy Кварц Топла Боја Месечината Форма Со Rosary Синџир Ѓердан За Жените Мода ЃерданТочка Законик : WTN1079Материјал : Природниот кварц druzyГОЛЕМИНА на : Pendant околу 35mm долгоБоја : a,b,c,d,eЗаврши : Сите во најдобар electroplated Позлатен без plumbum、никел и олово, се спротивстави на tarnishableОЕМ : Ако имате било какво барање на должината ние, исто така може да ги прифати обичајСинџир должина : 18 инчиПакување : Секое парче има една OPP вреќа, меур обвиваНачин на плаќање : Paypal / T / T / Western Union / Али ascrrowПревозот начин : DHL / Федекс / Aramex / CPAM / EPECKET / или според вашето барањеПовеќе за насPls контактирајте со нас на : melissa на cnwkt.com

започнетекрајот======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотГолемина : Кол : 2.5 cm Со 50cm синџир (екстра синџир 5cm )( ако ви треба било која големина,ве молиме контактирајте со нас )(1 инч =2.54 см) MOQ : 1 компјутер Бои : Сребрена , Бронзена,Црна,Бакар Занает : рачно изработени Пакување : Секој во Газа торба ...

Материјал : АкриликГолемина : pendant 9cm / 3.54" X 4cm / 1.57" синџир 50cm / 19.68earring 4cm / 1.57" X 3cm / 1.18"Пакување : OPP вреќа​Ве молиме кора исклучите некоја заштитна фолија на површината иизбришете го со мека ткаенина, пред носење.Ви благодариме!

ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТПРОИЗВОД НАСТАВАKinel Луксузни Tassel Ѓердан За Жените Мода Антички Злато Етничка Накит трговија на Големо Капка Превозот Бренд : Kinel Гроздобер Накит Објект Tyle : Жените Ѓердан Главниот Камен : ААА СмолаДруг Камен : ААА Кристал Meterial : Античка Златна Боја Прилики : Запознавање / Партија / Матурска / Подарок / денот на Вљубените Број на Модел : X0246CUSTOMER REVIEWSПРОИЗВОД МЕРЕЊЕПРОТАГОНИСТОТ НА РАЗНИ ПРИЛИКИПРЕВОЗОТ И ИСПОРАКАПАКУВАЊЕПовеќе Објекти Ќе Бидат Спакувани Во КутииШОПИНГ ПРОЦЕСПЛАЌАЊЕ1...